Açıklama

BURDUR KENT REHBERİ

Bir kültür mirası var Burdur da, geçmişten günümüze değerleri ile birlikte gelen, işte biz bu mirasa sahip çıkmak istiyoruz.
Burdurda 08:47
(232 Hit / 0 Beğen)
0 Yorum
KYK Yurdunda kalan karantinada olan bir vatandaşta COVİD-19 iddiası. Yurt dışından Antalya hava limanına inen ve Burdur KYK Fereli Sinan Efendi Yurdunda karantina altında tutulan bir vatandaşta COVID-19 test sonucu pozitif çıktı iddiası.

Yurt dışından Antalya'ya hava limanına inen ve Burdur KYK Fereli Sinan Efendi Yurdunda karantina altında...
Burdurda 07:13
(486 Hit / 0 Beğen)
0 Yorum
Burdur çavdır ilçesi söğüt beldesi COVID-19 vakası görülmesi nedeniyle karantina altına alındı. Burdur Valiliğinden yapılan açıklamaya göre burdur çavdır ilçesi söğüt beldesinde bir ailede Covid-19 testi pozitif çıktı.

Çavdır söğüt beldesi karantinaya alındı

Burdur...
Burdurda 14:26
(270 Hit / 0 Beğen)
0 Yorum
Burdur hakkında bilgiler ve başlıca özellikleri nelerdir? Konuyla ilgili yazımızda burdur ilimizin detaylı bilgileri içerecektir. Şıklar halinde hazırlayacağımız bilgi rehberi sizlerin kılavuzu olmasını sağlayacaktır.

Burdur bilgi rehberinde görev almak isteyen ve yönetime...
Burdurda 14:18
(258 Hit / 0 Beğen)
0 Yorum
Burdur nasıl bir yer başlıca özellikleri nelerdir? Tarımsal alanda sanayi ve eğitim alanında ekonomiye katkısı nedir? Konuyla ilgili yazımız tamamlayıp sayfamızı sürekli güncel tutacağız. Sizlerin istek taleplerini değerlendirerek detaylı bir hazırlık yapmayı düşünüyoruz.
pelikanlar_burdur.jpg
Burdurda 23:06
(851 Hit / 0 Beğen)
0 Yorum
Lisinia yaban hayat rehabilitasyon merkezinde tedavileri tamamlanan 1 Leylek ve iki Pelikan doğayla buluştu. 7 ay önce 6. bölge müdürlüğü tarafından bulunan ve yuvadan atılan yavru Leylek, 5 ay önce Kütahya’ dan Lisiniaya getirilen 3 Pelikan Kuşu Lisiniada tedavi altında idi.

Halsiz ve bitkin olan pelikanların 2 tanesi tedavisi yapılıp...