Burdurda
Kardelen Pide Salonu Burdur’da
General item created by Burdurda, 7 Eylül 2018
 • Burdur’da Kardelen Pide Mevlid Sünnet Düğün ve yemek davetlerinizde malzemeli malzemesiz kıymalı pide, peynirli pide, kaşarlı pide, kuşbaşılı pide ve lahmacun çekilir. Ayrıca alo paket servisimiz bulunmaktadır. Fiyat ve rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizde özel hizmetlerimizden yararlanın.

  Kıymalı Pide Çekimlerinde üzerinde durduğumuz hassas konuların başında insan sağlığı gelmektedir. Buna istinaden insan sağlığına zarar veren bütün katkı maddelerinden bilinçli olarak uzak durmaktayız. Bu durum verdiğimiz hizmetlerin geleceği açısından büyük önem arz etmektedir. Bütün gıda katkılarından sizlerinde uzak durmasını tavsiye ederiz.

  Çünkü insan sağlığı hiç bir şeye değişilmez.

  [​IMG]

  Neden Kardelen Pide?

  Kardelen pide salonu olarak Konak Mahallesi Oğuz Sokak No: 38 Burdur’da hizmet vermekte ve bu güne kadar yaptığımız hizmetlerin arkasında durarak güvenle devam etmekteyiz. Çünkü biz işimizi severek ve benimseyerek yapıyoruz.

  Her türlü gıda analiz ve denetimlerine sürekli açık olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

  Kıymalı pide ihtiyacınız olduğunda neden bizi tercih etmelisiniz? Düğün ve özel günlerde ve yemek davetlerinizde işinizi son derece kolaylaştırmaktadır. Pide fırınımızda yapılan üretimlerde hijyenik kurallara karşı hassas olmamızdan dolayı misafirlerden herhangi bir şikayet almanız mümkün değildir. Burdur merkezde yıllarca verdiğimiz hizmetlerde hiç bir müşteri şikayeti ile karşı karşıya kalmadık. Çünkü işimizin hakkını verdiğimize inanıyoruz.

  Kardelen Pide ve Lahmacun Salonu

  Kardelen Pide Salonu olarak dilerseniz mekanımıza gelerek dilerseniz paket servis hizmetimizden yararlanarak karnınızı doyurabilirsiniz. Hamuru ve malzemesinin hazırlanmasından tutunda fırında pişmesine kadar gösterdiğimiz hassasiyet böylece lezzete dönüşmüş oluyor.

  Burdur halkımızın çok daha kaliteli hizmetlere layık olduğunu hatırlatmamıza gerek görmüyor çok daha iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. Temizlik ve hijyen başarımızın sırrı diyoruz. Afiyet Olsun

  Kıymalı Pide Kokusu Gelmeye Başladı mı?

  Not: Pide harcını hazırlarken soğan ve domatesleri rendeledikten sonra çıkan sudan harca çok az ilave edin ve tamamını eklemeyin. Harcın çok sulu olmasına gerek yoktur, pide hamuru yeterince yumuşak olduğundan harçla daha fazla yumuşatmayın. Konuyla ilgili takıldığınız konularda bizden ön bilgi alabilirsiniz.

  Sizinde bir yemek davetiniz varsa lütfen BURAYA TIKLAYIN bizimle iletişime geçin
Burdurda ©2016